İzmir’de Dövme Yaptırmak- Güvenilir & Profesyonel

Sokağı, hayatı, güzelliği en çok seven kentlerden birisi kuşkusuz İzmir. İzmir sosyal yaşamında etkili olan bağımsız ruh ve özgür hareket etme isteği tüm kültürel faaliyetler gibi dövmeye de yansıyor.

Tüm dünyada kullanımı artan dövmeler İzmir’de de oldukça popüler. İzmir’de birbirinden güzel dövmeleri yaptırmak isteyen insanlar için İzmir’de dövme yaptırmak için pek çok mekân, pek çok dövmeci tabelalı yer var.

Dövme yaptırmaya karar verdikten sonra insanların aradığı en önemli şey güvenilir ve profesyonel bir dövme stüdyosu oluyor. Dövmeler bir ömür boyu bizimle beraber olacak vücut süslerimiz olacağı için hem şık ve estetik olması hem de kaliteli ve sağlıklı uygulanması için mutlaka profesyonel bir dövme stüdyosunda yapılmalı.

İzmir’de dövme yaptırmak için güvenilir ve profesyonel mekanların başında Tattoobull Studio gelmekte.

Tattoobull’dan randevu almak için hemen arayın.

2016 Yılında Hollanda’nın Amsterdam kentinde kurulan TattooBull’un İzmir şubesi olan TattooBull Studio yıllara dayanan uluslararası deneyime sahiptir.

Kendi dövme akademisine sahip olan TattooBull’un dinamik kadrosu sayesinde dövme yaptırma öncesinde detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tattoobull ekibi sayesinde dövme modelinizi tasarlamaktan, dövmeye dair kafa karışıklıklarınızı gidermeye dek her konuda aradığınız cevapları bulabilirsiniz. 

Dövme uygulamasının tüm süreçlerinde uluslararası standartları koruyan TattooBull Studio’da sıhhi, güvenilir ve kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.

Dönemsel uyguladığımız misafir sanatçı programımız kapsamında farklı ülke ve şehirlerden uluslararası ödülleri olan nitelikli dövme sanatçılarına da istediğiniz dövmeleri yaptırmak için randevu alabilirsiniz.

Farklı dövme tarzlarında uzmanlaşmış dövme sanatçılarımız sayesinde istediğiniz dövme tarzında dövmeleri o tarzın ustalarına yaptırma imkanını bulabilirsiniz.

İzmir’de dövme yaptırma popülerliği karşısında mutlaka stüdyomuzdan randevu almanız gerekmektedir. Dövmenizi şu an yaptırmayacaksanız bile mutlaka arayıp kafanızdaki sorulara cevaplar almanız sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Dövme Yaptırmak Acıtır mı?

Dövme yaptırmanın acı verici olduğu bir gerçek olmakla birlikte dövme yapılan yer, dövme yapılan kişinin acı toleransı ve dövmenin ebatlarına göre bu acı değişmektedir. Ancak derinin kalın olduğu, sinirlerin az olduğu ve kemiklerden uzak bölgeler oldukça acısızdır. Mesela kolun üstü, dış pazılar, baldırlar, kalça, omuz, sırtın üstü oldukça düşük bir sızı verecektir. Sinirlere yakın, derinin ince olduğu ve kemik uçlarına denk gelen noktalar ise acı konusunda daha fazla rahatsızlık verecektir.

Deneyimli dövme stüdyo ve sanatçılarına dövme yaptırmak iğnenin giriş açısından, yeterli derinliğe kadar her sürecin doğru yapılmasını ve daha az can yanmasına sebep olur. Daha az can acıması konusunda daha kaliteli iğneler ve teknoloji harikası dövme makinelerinin de hakkını yememek gerekir. Doğru dövme uygulamaları için TattooBull Studio’dan hemen randevu alabilirsiniz.

Dövme Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

Dövme yaptırmak yaptıracak olduğunuz dövmenin boyuna, desen detaylarına, renkli olup olmadığına ve dövmenin yapılacağı yere göre değişiklik göstermektedir. 15-20 dakikada yapılacak küçük figürler olduğu gibi 10 saate varan uygulamalar gerektiren büyük dövme seansları da olabilmektedir.

Dövme randevusu sırasında istediğiniz dövme ve boyutunu belirttiğiniz zaman dövme sanatçılarımız size dövme uygulama süresini de ortalama olarak söyleyeceklerdir. Dövme yapımı esnasında müzik dinlemek, sohbet etmek veya video izlemek hem rahatlamanızı sağlar hem de geçen süreyi daha kısa hissetmenize neden olabilir. Stüdyoda dövme yaptırırken kendi istediğiniz müziği talep edebilir ya da kulaklıklarınızla da istediğinizi müziği dinleyebilirsiniz.

İzmir’de Dövme Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de dövme yaptırmanın maliyeti başka bir şehirden farklı değildir. Dövme fiyatları dövmenin boyutuna, desendeki işçilik detayına, kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir. Dövme sanatçılarının yaratıcı eserleri olan dövmeleri değerlemek elbet kolay değildir. Ancak profesyonel dövme stüdyoları sıhhi kuralları uygulayacak malzemeleri, kaliteli boyaları ve iğneleri kullanırlar. Dövmenin kalitesini ve ömrünü de belirleyen bu malzeme seçimleri belli bir taban fiyat yaratır. 

İzmir’de dövme yaptırmayı düşünüyorsanız TattooBull Studio’dan mutlaka dövme fiyatı almalısınız. Profesyonel bir dövme stüdyosundaki fiyatlar sizi şaşırtabilir. Gerçeklik dışı ucuz fiyatlara dövme yaptırma riskine ise girmenizi tavsiye etmeyiz. Bedeniniz kimsenin deneme tahtası olmadığı gibi sağlığınız da her şeyden önemlidir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.