Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 22
Kat:1 Konak / İzmir

0 538 410 89 11 Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No: 22 Kat:1 Konak / İzmir Hafta İçi: 09:00 - 21:00
Takip Edin
Image Alt

KATILIM FORMU

Nasıl
dövme yapılacağını öğrenin

academy

Çoğu zaman yetenekli insanlar nereden başlayacaklarını bilmedikleri ve doğru bilgiye ulaşamadıkları için bir çok konudan ihmal ediliyor.

video
video

doğru yönlendirmeler, teorik ve pratik derslerle iyi bir dövme sanatçısı olabilirsiniz. Şimdiye kadar dövme hakkında hiçbir şey bilmeyen yetenekli biri de, dövme sanatçısı meslektaşlarımızda akademilerden, atölyelerden ve söyleşilerden faydalanabilirler.

Yıllar içerisinde oluşturulmuş, Milli Eğitim Bakanlığınca onaylanmış eğitim modülleriyle birlikte önünüzde hiçbir engel yok!

Tattoobull Academy Dövme Eğitimleri İzmir’de Devam Ediyor

Günümüzde çok ilgi gören ve sanat dalları arasında sektörlereşebilmeyi başaran dövme sanatını öğrenmek eğitim, çalışma ve özveri ile mümkün. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeyi, ödüllü ve başarılı sanatçılarımızın eğitmenliğinde, dünya markalarının sponsorluğunda İzmir’de ki Tattoobull çatımız altında sizlere aktarmak istiyoruz.

Dövme sanatını öğrenmek istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, iyi bir eğitimle iyi bir sanatçı olacağınızı düşünüyorsanız Tattoobull Academy dövme eğitimleri devam ediyor.

Doğru yönlendirmeler, teorik ve pratik derslerle iyi bir dövme sanatçısı olabilirsiniz. Şimdiye kadar dövme hakkında hiçbir şey bilmeyen biri de, dövme sanatçısı meslektaşlarımızda akademilerden, atölyelerden ve söyleşilerden faydalanabilirler.
Akademi öğrencilerimiz için hazırladığımız set sayesinde, sadece makinenizi alarak dövme yapmaya başlayabilirsiniz. Ödüllü ve başarılı sanatçılarımızın eğitmenliğinde, Mili Eğitim Bakanlığınca onaylanmış eğittim modülleriyle birlikte önünüzde hiçbir engel yok!

Tattoobull, Panormos Tattoo, Cheyenne ve Radiant Colors sponsorluklarıyla oluşturulan dövme setinde ihtiyacınız olan her şey var. Makineni al, gel!

TATTOOBULL ACADEMY ÖN BAŞVURU FORMU


Örn (0530 123 45 67)

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.